ZOSTAŃ
SPRZEDAWCĄ

O nas

Souvenirs.pl – produkty bezpośrednio od twórców i projektantów

Souvenirs.pl to platforma handlowa prowadzona przez firmę WERTUS.


Od 2001 roku WERTUS prowadzi sprzedaż pamiątek i upominków w wyspecjalizowanych punktach handlowych w trakcie sezonu turystycznego w Bieszczadach. W 2005 roku powiększyliśmy swoją ofertę dla odbiorców indywidualnych i hurtowych o pamiątki i upominki związane z Polską, miastami i regionami kraju uruchomiając pierwszy na rynku tematyczny sklep internetowy www.pamiatki.pl.

W związku z sukcesem portalu pamiątki.pl, rozwojem popularności wyrobów rzemiosła i rękodzieła artystycznego postanowiliśmy umożliwić polskim twórcą ludowym, projektantom i designerom zaistnieć w sieci internetowej bezpośrednio przy pomocy platformy handlowej www.souvenirs.pl .

Dokładna znajomość specyfiki rynku pamiątek i jego sezonowość zachęciła nas do otworzenia nowej możliwości sprzedaży w trakcie całego roku dla sklepów z pamiątkami często działających tylko przez parę miesięcy, a posiadających w swoich ofercie niepowtarzalne upominki i pamiątki specyficzne dla poszczególnych miejsc i regionów.

Częste pytania zadawane nam z jednej strony przez twórców ludowych, artystów, designerów, producentów pamiątek, upominków i wyrobów dekoracyjnych o możliwości współpracy, a z drugiej przez osoby poszukujące konkretnych produktów i wzorów potwierdziły słuszność przedsięwzięcia.


Zachęcamy do współpracy twórców ludowych, artystów, projektantów, designerów, rzemieślników i sprzedawców wyrobów rękodzieła posiadających często pojedyncze i niepowtarzalne wyroby do tworzenia wspólnego miejsca dla poszukujących tego rodzaju produktów w sieci.

Zaufało nam tysiące odbiorców z całego świata i nasze dotychczasowe doświadczenie w sprzedaży internetowej zamierzamy wykorzystać w tym wyjątkowym miejscu.


Mamy nadzieję, że souvenirs.pl będzie Waszym ulubionym miejscem w sieci.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego serwisu.